JOKER BİLET

Büyük İndirim Kampanyasını kaçırma; net %50 indirim...
1 - 19 Ekim tarihleri arasında satın alacağın Joker Bilet ile dilediğin eğitim programlarına ücretsiz olarak katılabilirsin. Dilersen tek bir eğitim için bir bilet al, dilersen birden fazla bilet satın alarak dilediğin eğitimlere katıl.

Son gün 19 Ekim!

Joker Bilet nedir?

Her yıl sadece bir kez Büyük İndirim Haftası olarak gerçekleştirdiğimiz %50 İndirim kampanyamızı bu yıl Joker Bilet kampanyasına dönüştürdük. Kampanya kapsamında 1 - 19 Ekim tarihleri arasında tüm Kişisel Gelişim Eğitimlerimiz %50 İndirimli biletlenecek.

Hangi eğitimlerde geçerli?

Genel katılıma açık tüm kişisel gelişim eğitimlerimizde geçerlidir. 19 Ekim'e kadar alacağınız Joker Biletleri tüm yıl boyunca kullanabileceksiniz. Bir ya da birden fazla bilet alarak, yıl boyunca gerçekleşecek eğitimlerimize %50 İndirimli olarak katılabilirsiniz.

Joker Bilet kontenjanı nedir?

Toplam kontenjan 100 Bilettir. 1 Kişi en fazla 3 bilet satın alabilir.

Kampanya ne zaman bitiyor?

%50 İndirimli Joker Bilet satın alımı 19 Ekim 23.59'da sonlanacaktır. Kişisel gelişim eğitimlerimiz standart ücret olan 800₺'ye çıkacaktır.

Ödeme kanalları nelerdir?

Online kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerde ayrıca kartınıza göre taksit imkanı da sunulmaktadır.

EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme kanalında ekstra %5 indirim uygulanır. EFT ve Havale bilgileri için lütfen gamze@academycon.com adresine mail atınız.

Eğitim Takvimimiz için tıklayınız...

NUMARATÖR

  • 74 Şirket
  • 32 Kamu Kurumu ve STK
  • 622 Eğitim Programı
  • 82545 Katılımcı