Kişisel Gelişim Eğitim Programları

Kariyer hedefinize ulaşmak için sertifikalı eğitim programları ile geleceğinize yatırım yapın, geleceği yönetin.

Academy olarak kişisel donanımlarınızı arttırmanız için eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile profesyonel destek sunuyoruz. Bugünün ve yarının gereksinimlerini ön görerek dizayn ettiğimiz sertifikalı eğitim programlarımız ile donanımlarınızı, hedefleriniz doğrultusunda arttırıyor, değerinize DEĞER katıyoruz.

İletişim halinde olduğumuz insanların, hafızalarında bizim ile ilgili oluşturdukları izlenimlerinin bütününe İmaj deriz. Kişinin kendini dış dünyada gösterme biçimidir. Bir birey olarak sahip olduğumuz fiziksel özelliklerimiz, karakterimiz doğuştan gelmektedir ve bu özelliklerimizin başka insanlar tarafından nasıl algılanacağını kontrol edebilmek, İmaj Yönetimi Eğitimi ile mümkündür.

Güncel Eğitim Tarihi: 8 Aralık 2018

Etkinlik Detaylarına Git

Eğitim Detayları

Detaylı Bilgi Al

Güçlü hitap becerisi, sahne kullanımı, geniş kitlelere hitap edebilme yeteneği hemen herkesin sahip olmak istediği önemli niteliklerdir. Günümüzde bu becerilerin iş, hatta sosyal yaşantımızda dahi etkisi yadsınamaz. Ancak yapılan araştırmalarda insanların en büyük korkusu sorulduğunda çıkan sonuçlar şaşırtıcı olmuştur. İlk sırada %41 ile topluluk önünde konuşmak çıkmıştır. Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi ile korkunuzu yenebilir, hitabet, etkili konuşma ve ikna konularında becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Güncel Eğitim Tarihi: 9 Aralık 2018

Etkinlik Detaylarına Git

Eğitim Detayları

Detaylı Bilgi Al

İş yaşamında da günlük ilişkilerde de “her şey” nasıl iletişim kurduğunuzla ilgilidir. Etkili ve sağlıklı bir iletişim kurma hedefindeyseniz, iletişimle ilgili tüm davranış biçimlerine hakim olmanız gerekir. Bunun yanında empati yapabilmeli ve beden dilinizi de doğru kullanmalısınız. Etkili İletişim Eğitimi ile kariyerinde yüksekleri hedefleyenler için kapsamlı içerikler sunuyoruz.

Güncel Eğitim Tarihi: 1 Aralık 2018

Etkinlik Detaylarına Git

Eğitim Detayları

Detaylı Bilgi Al

İnsan ilişkilerinde, olumsuz durumların kaynağını belirlemek ve öncelikle bu durumu önleyebilmek için insanlara farklı bir anlayışla yaklaşmak, zor durumlar karşısında kontrollü davranarak bu durumu hem kurum için hem kendisi için KAZAN*KAZAN felsefesine uygun bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak bazı bilgi ve beceriler gerektirmektedir. Stres Yönetimi Eğitiminde, zor insanların yarattıkları sorunlu durumları kontrol altına alabilmek ve bu sırada yaşanabilecek yıkıcı duyguların etkilerini en aza indirebilmek için hayata bakış açılarında farklılık yaratacak, gerçek hayatta uygulanabilmesi mümkün olan teknikler anlatılmaktadır.

Güncel Eğitim Tarihi: 2 Aralık 2018

Etkinlik Detaylarına Git

Eğitim Detayları

Detaylı Bilgi Al

Parlak bir iş fikrini test etmenin en az maliyetli ve kısa yolu MVP (Minimum Viable Product) üretmek ve pazara sunmaktır. Hedef kitlenin işini görecek en yalın ürün ya da hizmeti en az maliyet ve en kısa zamanda hazırlamak, hedef kitleye sunmak startuplar için hayati önem taşımaktadır. Startuplar, böylece minimum maliyet ile fikirlerini, iş modellerini test etmiş olurlar ve iş modelini geliştirme, yatırım yapma ya da vazgeçme kararını verirler.

Eğitim Detayları

Girişimcilik Eğitimi için ön kayıtları toplamaya devam ediyoruz.

Detaylı Bilgi Al

NUMARATÖR

  • 74 Şirket
  • 32 Kamu Kurumu ve STK
  • 622 Eğitim Programı
  • 82545 Katılımcı