Danışmanlık Desteği

Academy Sertifikasyon Sistemine kayıt olan katılımcılara ACADEMY olarak tam destek; 1 Mart 2017 itibariyle sertifika kaydı yaptıran katılımcılarımıza 15 dakikalık online ücretsiz danışmanlık hizmeti ile etkin ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Randevu için lütfen nu doldurunuz.

Sertifika kaydı yaptırmak için lütfen burayı tıklayınız...

  • Motivasyon ve Hedef Belirleme: Günlük koşuşturmamızda zaman zaman yorulabilir, enerjimiz düşebilir ve olumsuz düşüncelerin zhinimizi ele geçirmesi söz konusu olabilir. Mutluluktan, hayallerimizden, hedeflerimizden uzaklaşabiliriz. Zaman zaman bu durumla yalnız baş edemeyebiliriz. Motivasyon ve Hedef Belirleme danışmanlığı ile size; zihninize, hedeflerinize, geleceğinize ışık tutuyoruz. Kendi, doğal güç kaynağınızı yeniden keşfetmenizi, sizi olumsuz etkileyen durumlar ile doğru mücadele etmenizi, sürdürülebilir pozitif bakış açısı kazanmanızı, hedeflerinize adım adım ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Sunum Becerileri: Sunum amacınıza uygun ana tema, içerik, başlık, görsel seçimi, kıyafet seçimi gibi kritik konularda profesyonel destek sağlayabilir, provalarınızı birlikte yapabiliriz. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile sunumlarınıza son derece profesyonel hazırlık sağlamış olur ve heyecanınızı da kontrol altında tutmuş olursunuz.
  • Mülakat Becerileri: Günümüzde iş yaşamının koşulları çok daha rekabetçi konumda. Dolayısıyla şirketler personel seçimlerinde çok daha ince eleyip sık dokumaktalar, zorlu mülakat süreçlerinden adayları geçirmekteler. Mülakat sürecinizi en başından sonuna kadar profesyonel destek alarak geçirmeniz, hayalinizdeki işe kabul edilmeniz için yanınızdayız.
  • Cv Hazırlama: İş arama ve bulma süreçlerinde aday olarak şirketlerle ilk temas CV ile olmaktadır. İnsan Kaynakları deparmanı çalışanlarının ortalama bir CV'ye ayırdıkları zaman ise 10-12 saniye dolaylarındadır. Dolayısıyla bu kısa süre içerisinde doğru etkiyi bırakmak ve mülakat davetini almak günümüzde daha da zorlaşmış durumdadır. Hayal ettiğiniz işi alabilmeniz için ilk adım olan CV'nizi profesyonel olarak hazırlamalısınız. CV Danışmanlığı ile bu zorlu süreçler için profesyonel destek alabilirsiniz.
  • İş Fikri/Modeli Geliştirme: Parlak bir fikre sahip olabilirsiniz. Ancak girişimcilik ekosisteminde bir gerçek vardır: fikir = 0. İş fikrinizi test etmeniz, geliştirmeniz ölçeklenebilir olup olmadığını araştırmanız gerekir. İş fikrinizi olgunlaştırılması, genel bir pazar araştırmasının yapılması, ölçeklenebilirliğinin test edilmesi ve iş modeline dönüşmesi için İş Fikri/Modeli Geliştirme danışmanlığını alabilirsiniz.
  • İş Modeli Kanvası Hazırlama: İş planı kadar detaylı olmayan, ana hatları ile iş planı özeti konumunda sayılabilecek, tek bir kağıt ile startupınızın özetini sunan kanvastır. Bir girişimcinin sahip ve hakim olması gereken olmazsa olmaz dokümanlardan biri de İş Modeli Kanvasıdır. İş Modeli Kanvası 9 bölümden oluşmaktadır.
  • İş Planı Hazırlama: Bir işin tüm detaylarının yer aldığı dokümandır. Hem girişimci hem de yatırımcılar için rehber niteliğindedir. Girişimcinin ve takımın sahip olduğu tüm bilgileri belirli bir düzen içerisinde barındırır. Profesyonel destek alarak iş fikrinizi/modelinizi iş planına dönştürebilir, finans kurumlarına, KOSGEB'e sunabilirsiniz.
  • Yatırımcı Sunumu Hazırlama: İş modelinizi çıkarttınız, ekibinizi kurdunuz, ancak hayalini kurduğunuz startupı kuracak yeterli sermayeye sahip değilseniz çalmanız gereken kapıların başında melek yatırımcılar bulunmaktadır. Melek yatırımcılara startupınızı en yalın ve etkili şekilde aktarmanın yolu Yatırımcı Sunumu hazırlamaktır. Profesyonel destek alarak yatırımcıların dikkatini çekebilir ve bir adım ileriye giderek randevu alabilirsiniz.